KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976295
nr 1497 6295
Nicolai Astrup Junior
(1931-1990), Norge
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 48x61 cm, yttermått inklusive ram: 57x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:48:04
22/10 09:07:25
100 kr
24/10 19:36:21